Przewóz osób do anglii

Przewozy z Polski do Anglii są popularnym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko i wygodnie dotrzeć na Wyspy. Nasza firma ofgeruje przewozy do anglii z większości miast w Polsce.. Ceny biletów zależą od wielu czynników, takich jak miejsce wsiadania i wysiadania, termin podróży oraz liczba pasażerów.

Busy do anglii są komfortowe i wyposażone w niezbędne udogodnienia, takie jak regulowane fotele, klimatyzacja, ogrzewanie oraz telewizor. Oferujemy również dostęp do internetu.

Przewozy z Polski do Anglii odbywają się w poniedziałki i środy. Czas podróży zależy od wielu czynników, takich jak trasa, ilość przystanków czy czas oczekiwania na granicy. W zależności od od trasy, podróż busem do Anglii trwa od 16 do 24 godzin.

Podczas podróży z Polski do Anglii ważne jest, aby przestrzegać przepisów dotyczących przewozu rzeczy osobistych. Pasażerowie mają prawo do zabrania dwóch sztuk bagażu o wadze łącznej nieprzekraczającej 60 kg. Należy również pamiętać o dokumentach podróżnych, które są wymagane na granicy.

Przewozy busem z Polski do Anglii są popularnym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko i wygodnie dotrzeć na Wyspy. Oferujemy konkurencyjne ceny.

 

Zapraszamy spróbuj, że można inaczej!

TRASY

W POLSCE OBSŁUGJEMY TAKIE WOJEWÓDZTWA JAK:

Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie,  Podkarpackie, Śląskie, Świętokrzyskie, Wielkopolskie.

Dzięki komfortowe usłudze przewozu osób „door to door”, odbieramy pasażerów z każdego miasta w wyżej wymienionych województw i dowozimy pod wskazany adres przez pasażera w Anglii.

Call Now Button