Busy do polski

Od wielu lat specjalizujemy się w transporcie, a naszą nową ofertą jest linia Szwajcaria, która skierowana jest przede wszystkim do pasażerów. Nasze priorytety to komfort, wygoda i potrzeby podróżujących z nami, dlatego też nasze pojazdy są nowe i wyposażone w indywidualne rozwiązania. Każda podróż odbywa się 9-osobowymi busami, co gwarantuje dużo miejsca dla każdego z pasażerów. Dbamy o każdy szczegół podczas organizowania wyjazdów, słuchamy potrzeb i wciąż udoskonalamy nasze usługi. Busy z Szwajcarii do Polski z naszej floty zapewniają bezpieczny powrót do domu.

Nasza firma postawiła na wysoką jakość usług, ale równocześnie zadbała o przystępne ceny. W naszej ofercie busy ze Szwajcarii do Polski oferują tanie bilety, które zapewniają o wiele więcej niż sam przejazd. Wraz z nami podróżujesz w systemie Door to Door, co oznacza, że zabieramy Cię spod adresu, a zawozimy pod wskazany adres, co eliminuje dodatkowe koszty dojazdu. Zakup biletu daje również możliwość zabrania dużego bagażu. Przez całą drogę możesz cieszyć się świeżą kawą prosto z ekspresu bez dodatkowych opłat.

Komfort podróżowania jest dla nas kluczowy, dlatego w naszej flocie znajdują się tylko nowe pojazdy wyposażone w DVD, WiFi, gniazdka, ekspres do kawy, klimatyzację, radio i wiele innych udogodnień. Zadbaliśmy również o przyjemną atmosferę, wybierając przyjazne kolory tapicerki i nierażące oświetlenie, które umożliwia wygodne czytanie. Siedzenia w naszych pojazdach są duże, regulowane i zapewniają odpowiednią ilość przestrzeni na nogi.

PRZEWÓZ OSÓB

TRASY

W POLSCE OBSŁUGJEMY TAKIE WOJEWÓDZTWA JAK:

Dolnośląskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie,  Podkarpackie, Śląskie, Świętokrzyskie, Wielkopolskie.

.

Call Now Button