Busy do Szwajcarii

Podróżowanie z nami to podróż w systemie Door to Door, który zapewnia wygodę i oszczędność na dodatkowych dojazdach. Nasze usługi cechują się niewygórowaną ceną, podróżowaniem spod adresu pod adres oraz dużym limitem bagażowym, który pozwala zabrać ze sobą wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. W cenie biletu zapewniamy również świeżą kawę z markowego ekspresu bez limitu podczas całej podróży.

Dbamy o każdy szczegół, dlatego nasze busy są komfortowo wyposażone, a każdą trasę planujemy z wyprzedzeniem. Wszystko, czego potrzeba w dalekiej podróży, znajduje się w naszych pojazdach. Szczególną uwagę zwracamy na siedzenia, które są duże, regulowane i zapewniają dostateczną ilość miejsca na nogi. Nasze pojazdy są 9-cio osobowe, ponieważ chcemy, aby każda podróż odbywała się w małym gronie. Skromna ilość pasażerów pozwala na spokojny i szybki przejazd oraz dostarczenie wszystkim bezpośrednio pod adres.

Dzięki systemowi Door to Door możesz cieszyć się wygodnym i bezpiecznym sposobem podróżowania. Nasi doświadczeni kierowcy zabiorą Cię bezpośrednio pod adres, bez potrzeby przesiadania się czy korzystania z komunikacji miejskiej. Oferujemy również indywidualne podejście do każdego pasażera, dzięki czemu zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc w organizacji podróży. Zaufaj nam i podróżuj bezpiecznie i wygodnie z systemem Door to Door.

PRZEWÓZ OSÓB

TRASY

W POLSCE OBSŁUGJEMY TAKIE WOJEWÓDZTWA JAK:

Dolnośląskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie,  Podkarpackie, Śląskie, Świętokrzyskie, Wielkopolskie.

.

Call Now Button